Weekend w Szwecji Andrzejki:

199,00 zł / osobaZapisz się!

Newsletter

Dane firmy

P.H.U. SZY-MON Szymon Okła

NIP: 726-227-08-62

91-496 Łódź

ul. Syrenki 35

Media społecznościowe

Dane kontaktowe

E-mail: kontakt@dobrawycieczka.pl

Tel.: (+48) 514 555 888

Popularne wycieczki

SZTOKHOLM 4 dniowa 670 zł

Partnerzy

Linie promowe Stena LineVipPartyBus - imprezowy autobusVipTravelBus - komfortowy i błyskawiczny przewoźnik

Wycieczki szkolne

1) Wycieczka szkolna do Karlskrony w Szwecji ze zwiedzaniem Torunia  i Gdańska dla uczniów do 15lat (program w pdf na końcu strony do pobrania)

Podróże kształcą! Wiedza, podana w atrakcyjnej formie, jest dużo łatwiejsza do przyswojenia. Każdy zapamięta dużo lepiej to, co sam zobaczy albo doświadczy. Warto więc pokazać młodzieży trochę świata – zapraszamy w rejs „Szkoła na morzu”. Przed Wami morska przygoda, morska wiedza i radość ze wspólnego wyjazdu.

Wyruszycie w rejs, który stanie się podróżą odkrywców dla całej klasy. To będzie prawdziwa morska lekcja, podczas której poznacie urokliwe zakątki Szwecji. Połączcie naukę z zabawą! Wycieczka do Szwecji pozwoli odkryć kulturę i tradycję tego kraju. Podczas wyjazdu uczniowie mogą poznać historię i zabytki Karlskrony, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Dowiedzą się też wiele o geografii, gdy na własne oczy zobaczą archipelag tysiąca szkierowych wysp! Jeżeli wybierzecie się na całodzienną wycieczkę po południowej Szwecji, to zobaczycie również średniowieczny Kalmar, wyspę Olandia oraz inne wybrane miejsca. Na Olandię dojedziecie najdłuższym w Szwecji, sześciokilometrowym mostem nad morską cieśniną. Uczniowie odkryją malowniczą przyrodę oraz tajemnicę zaklętą w nordyckich grodziskach i kamieniach runicznych z Lerkaka. To jedyna okazja, by przybliżyć sobie mitologię nordycką i niezwykłe pismo runiczne. Prawdziwa Szwecja to też niezwykła przyroda. Powrotny rejs przez Bałtyk wielkim statkiem Stena Line pozostawi niezatarte wrażenia. Morska przygoda i wspólna podróż pełna nowych odkryć – to najciekawszy pomysł na szkolną wycieczkę dla prawdziwych odkrywców!


CZECHY, Praga

2) Praga  ( 2 dni ) Cena 350 zł od osoby. ( 1 nocleg w Pradze)

3) Praga + Kutna Hora ( 3 dni ) Cena 450 zł od osoby ( 2 noclegi w Pradze)

Spacer zaczynamy od klasztoru Premonsteratów, gdzie uczniowie mogą zapoznać się z dziwactwami typu Dodo Ineptus lub smok którego podobno zgładził Św. Jerzy, które zgromadzili zakonnicy na przestrzeni wieków. Mikroperspetywę Pragi dopełnia niezwykłe Muzuem Miniatur, gdzie w nietypowym muzeum eksponaty ogląda się za pomocą lup. Przechodząc w przez Hradczany należy koniecznie wejść do Muzeum  zabawek, gdzie zgromadzone zostały najładniejsze (hracky – zabawki) z minionych lat. Z okien muzeum rozpościera się piękna panorama na Złotą Uliczkę, gdzie mieszkali znani na całą Europę alchemicy w czasie gdy Pragą rządził Rudolf II Habsburg. Spacerują c po Małej Stranie można odnaleźć Miminka D. Cernego, które zaciekawią nawet najbardziej wymagającego turystę. W okolicach Małej Strany należy koniecznie wyjechać kolejką szynowo-linową na Wzgórze Petrin, gdzie znajduje się wieża widokowa wybudowana w 1891 r. z której przy wyśmienitej pogodzie widać nawet Karkonosze. Doskonałym uzupełnieniem wizyty na Wzgórzu Petrin będzie zapewne wizyta w labiryncie zwierciadeł (uwaga wstęp tylko dla odważnych młodych i starszych turystów).   Po drugiej stronie Wełtawy obowiązkowo należy wejść do pysznego Muzeum czekolady oraz jeszcze bardziej interesującego Muzeum Klocków Lego. Zapraszamy do Pragi, która jest w stanie urzec nawet najmłodszego podróżnika!

POLSKA wycieczki jednodniowe

4) Centrum Nauki Kopernik i Planetarium ( przykładowa wycieczka) 100 zł osoba
w cenie wycieczki 
07:00 zbiórka przejazd autokarem do Warszawy
10:20 wejście do CNK zwiedzamy indywidualnie, rozdanie kart magnetycznych i opasek na ręke. ( z takim zestawem wchodzimy i wychodzimy z CNK dowolną ilość razy, NIE ZGUBIĆ )
12:45 obiad w restauracji w CNK  (zupa+ drugie danie+kompot). 
13:40 spotkanie przed CNK 
14:00 wejście do Planetarium - film pt. "Na skrzydłach Marzeń 3D" czas około 1 h
18:00 Wyjazd autokaru do Łodzi ( w Łodzi około godziny 20:15)

5) EnergyLandia cena od 182 zł w zależności od wieku grupy. 

NAJWIĘKSZY W POLSCE RODZINNY PARK ROZRYWKI

Przejazd Autokarem , bilet wstępu na wszystkie atrakcje w parku Energylandia +  poczęstunek ( frytki i napój)

6) Toruń i Ciechocinek cena 99 zł

Przejazd Autokarem. Zwiedzanie z przewodnikiem miasta Toruń i Ciechocinek. 

7) Afrykarium i Hydropolis we Wrocławiu cena  139 zł

Przejazd Autokarem 

Zwiedzanie Hydropolis i Afrykarium  we Wrocławiu

Witaj w Hydropolis – miejscu dla spragnionych wiedzy! 
Czy wiesz, że woda pokrywa aż 70% powierzchni Ziemi? To tej substancji dedykowana jest wystawa. Przygotuj się na niezwykłą podróż i odkryj otaczający nas świat z nowej perspektywy.

Afrykarium to unikatowy na skalę światową kompleks przedstawiający różne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym Czarnego Kontynentu. W 19 akwariach i basenach o pojemności niemal 15 000 000 l wody prezentowane są zwierzęta zamieszkujące plaże i rafę koralową Morza Czerwonego, rzekę Nil, krainę Wielkich Rowów Afrykańskich, głębię Kanału Mozambickiego, plaże Wybrzeża Szkieletów (Namibia) i Dżunglę dorzecza Kongo.

Dokumenty do pobrania

Oferta Szkolna do Szwecji